İletişim

Pehlivanoğlu Hakan Yapının paylaştığı blog yazılarını okuyarak bu konuda yeni şeyler öğrenebilir, sektör hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Uşak Cam Balkon Sistemleri
Özellikle apartman dairelerinin balkon bölümleri belli bir süre sonra odaların dar gelmesi nedeniyle kilere çevriliyor. Bunun için balkonu kapattırmak gerekiyor.
Devamını Oku
Balkon Kapama Sistemleri
Şehir hayatının gün geçtikçe daha zorlayıcı bir hal alması insanların evlerinde kendilerine özel alanlar elde etme çabasına sebep olmuştur. Cam balkonlar ya da diğer bir adıyla balkon kapama sistemleri tamamen bu doğrultuda üretilip insanların kullanımına sunulan sistemlerdir.
Devamını Oku
Afyon Alüminyum Doğrama
Alüminyum malzemeler hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor. Genellikle bizler küçük ev eşyalarında onları gördüğümüzü sanıyoruz. Ancak yapıların çok farklı kısımlarında alüminyumdan elde edilen malzemeler tercih ediliyor.
Devamını Oku
Kütahya – Uşak Cephe Sistemleri
Binaların dış cephe kaplamaları en önemli etmenlerden bir tanesidir. Geçmiş dönemde yalnızca farklı renkler kullanılarak ortaya çıkan tasarımlar artık çok özel malzemeler ile oluşturuluyor.
Devamını Oku
Afyon Ofis Bölme Sistemleri
Firmaların başarıya ulaşması ve her geçen gün gelişmeye devam edebilmesi için çalışanlarına uygun çalışma ortamları hazırlaması gerekir. Bu doğrultuda kurulan ofislerin büyük bir titizlikle tasarlanması şarttır.
Devamını Oku
Uşak Alüminyum Doğrama
Yapıların kullanıma hazır bir hale gelmesi için tercih edilen çok sayıda farklı malzeme bulunur. Yapıların imalatında bu malzemeler arasından bir seçim yapıldıktan sonra uygulama aşamasına geçilir ve en iyi sonuçların alınması umulur.
Devamını Oku
Afyon Cam Balkon Sistemleri
Türkiye’nin batı bölgelerinde malum olduğu üzere balkon hayatın vazgeçilmez bir parçası konumundadır. Artık yaşam alanlarının apartmanlaşmasıyla birlikte balkonlar bir nevi insanların bahçeleri konumuna gelmiştir.
Devamını Oku
Ofis Bölme Sistemleri Nasıl Olmalı?
En yaygın çalışma alanlarından bir tanesi olan ofislerin verimli bir şekilde kullanılabilmesi için ofis bölme sistemleri kullanılmaktadır. Tercih edilen bu bölmeler ile birlikte ofisler farklı çalışma alanlarına ayrılır. Böylece insanlar çok daha düzenli bir biçimde çalışma imkânı yakalarlar.
Devamını Oku
Kütahya - Uşak Alüminyum Korkuluk Sistemleri
Yapıların birçok farklı bölümünde hem emniyeti sağlamak hem de estetik bir görüntü sunmak için kullanılan malzemeler korkuluk olarak isimlendirilmektedir. Eğer bu malzemeler alüminyumdan elde edilmişse alüminyum korkuluk tabiri kullanılmaktadır.
Devamını Oku
Uşak Ofis Bölme Sistemleri
Şirketler her zaman çalışanlarına en iyi ortamı sunabilmek için çaba sarf ederler. Ofisler ilk etapta sunulabilecek en temel imkânlardan bir tanesidir. İlk dönemlerde birkaç çalışan ile kullanılan ofisler kısa süre içerisinde onlarca kişinin bulunduğu alanlara dönüşebilir.
Devamını Oku

Profesyonel Hizmet İçin Teklif Alın

Teklif Formu