İletişim
Hakkımızda
25+ Yıllık Deneyim
Firmamız Hakkında

PEHLİVANOĞLU HAKAN YAPI, 1996 Yılından itibaren alüminyum doğrama, ofis bölme sistemleri, Cam Balkon ve Camlı Sürme Sistemleri, Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemleri,Isı camlı cam Balkon Sürme Sistemleri, Alüminyum Kompozit Panel Sistemleri, Alüminyum Korkuluk Sistemleri, Cam Giydirme Cephe sistemleri, silikon cam giydire cephe Sistemleri, Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri ve Panjur ve Kepenk Sistemleri tasarımı ,giyotin cam sistemleri dizaynı ve üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Pehlivanoğlu İnşaat ortaklığında şirketimiz PEHLİVANOĞLU HAKAN YAPI İNŞAAT ALÜMİNYUM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ünvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Uygulama yaptığımız tüm hizmetlerimizi Kütahya'da oluşturduğumuz güven ve tecrübemizle Pehlivanoğlu Hakan Yapı adı altında uygulama ve montaj hizmeti vermekteyiz.

 Firmamız  Kurulduğu günden itibaren her geçen gün sahip olduğu bilgi ve birikimini kullanarak gerek ürün yelpazesini gerekse üretim teknolojisine paralel olarak kapasitesini sürekli artırarak sektörde kendine önemli bir yer edinmiştir. PEHLİVANOĞLU HAKAN YAPI İNŞAAT ALÜMİNYUM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  yaptığı çalışmalarda maksimum  kaliteyi, minimum maliyeti ve en kısa sürede teslimi kendine sistem olarak görmüş ve bunu uygulamakta hiç sıkıntı yaşamamıştır.

PEHLİVANOĞLU HAKAN YAPI, 1999 Yılından itibaren alüminyum doğrama, ofis bölme sistemleri, Cam Balkon ve Camlı Sürme Sistemleri, Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri, Alüminyum Kompozit Panel Sistemleri, Alüminyum Korkuluk Sistemleri, Cephe Sistemleri, Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri ve Panjur ve Kepenk Sistemleri tasarımı ,dizaynı ve üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Aşkaleliler İnşaat ortaklığında şirketimiz PEHLİVANOĞLU  HAKAN YAPI İNŞAAT ALÜMİNYUM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ünvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Uygulama yaptığımız tüm hizmetlerimizi Kütahya'da oluşturduğumuz güven ve tecrübemizle Pehlivanoğlu Hakan Yapı adı altında uygulama ve montaj hizmeti vermekteyiz.

 Firmamız  Kurulduğu günden itibaren her geçen gün sahip olduğu bilgi ve birikimini kullanarak gerek ürün yelpazesini gerekse üretim teknolojisine paralel olarak kapasitesini sürekli artırarak sektörde kendine önemli bir yer edinmiştir. PEHLİVANOĞLU  HAKAN YAPI İNŞAAT ALÜMİNYUM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  yaptığı çalışmalarda maksimum  kaliteyi, minimum maliyeti ve en kısa sürede teslimi kendine sistem olarak görmüş ve bunu uygulamakta hiç sıkıntı yaşamamıştır.

Firmamız 2013 yılı itibarıyla kurumsallaşma ve markalaşma  çalışmalarına hız vererek ARGE ve kalite kontrol birimlerini daha da genişleterek üretim teknolojilerini ve kapasitesinin artırımına girmiştir.

Yapı sektörünün gereksinimleri  doğrultusunda ürünlerinin uygulama ve montajını kendi bünyesinde yapabilen  ve en düşük maliyetlerde , kaliten ödün vermeden çok kısa süre üretebilen bir firma haline gelmiştir. 

PEHLİVANOĞLU HAKAN YAPI İNŞAAT ALÜMİNYUM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  olarak bu güne kadar yaptığımız çalışmalardan aldığımız güçle  Bundan sonrada kendini sürekli yenileyerek ,daha  sağlam adımlarla yoluna devam edecektir.

PEHLİVANOĞLU HAKAN YAPI İNŞAAT ALÜMİNYUM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  olarak gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederek , sizlere çok uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir.

Profesyonel Hizmet İçin Teklif Alın

Teklif Formu